Planowanie pracy - poradnik

Planowanie pracy jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki naszemu nowemu poradnikowi Twój plan drużyny będzie nareszcie pomocny w Twojej pracy.

Zobacz pełen poradnik.

Joomla gallery by joomlashine.com

Główny banner

Zdjęcia do głównego banneru

StartDrużyny39 DSH KatankyaMeldunek- listopad
Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/174879_194018470622053_2128131453_n.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/demo.joomlashine.com/joomla-templates/jsn_dome/free/images/extensions/custom-html/rtl-support/rtl-support-banner.jpg'

Meldunek- listopad

 

LISTOPAD 

         Na początku listopada odbyła się zbiórka której tematem było Prawo i Przyrzeczenie Harcerskie. Nowi członkowie drużyny mieli okazje do pierwszego spotkania się z tym. Przypomnieliśmy sobie co takiego jest w nim zawarte oraz przeprowadziliśmy dyskusje na temat każdego punktu.

Jak wiadomo 11 listopada to bardzo ważna data dlatego wzięliśmy udział w „lekcji patriotycznej” w pobliskiej bibliotece. Wykonywaliśmy również kotyliony które przyczepiliśmy do naszych mundurów. Braliśmy także udział w uroczystościach obchodów tego święta w naszym mieście.

 W listopadzie pojechaliśmy na biwak Rad Drużyn i Andrzejki. Dużą niespodzianką

 dla Rad Drużyn okazał się świetne wyjście na kręgielnie wpiątkowe popołudnie. Wieczorem odbyło się świeczkowisko. W sobotę rano wzięliśmy udział w grze miejskiej na której musieliśmy bardzo współpracować, aby wszystko wyszło jak należy ;) Po południu odbył się Bal Andrzejkowy i urodziny Zaprzyjaźnionych Drużyn na których jak zawsze świetnie się bawiliśmy!

W ostatni dzień listopada przyboczna Sandra przygotowała zbiórkę mającą na celu pobudzenie naszej wyobraźni. W bardzo nastrojowej atmosferze wysłuchaliśmy gawędy, wykonaliśmy przygotowane przez nią zadania. Ze zbiórki wyszliśmy bardzo pozytywnie nastawieni.


Czuwaj!

Rada 39DSH

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

Wpisy na forum

Forum Wyłączone

ZHP

Zaprzyjaźnione Drużyny należą do Związku Harcerstwa Polskiego - odwiedź stronę główną.

Woda Góry Las

Docs / SupportW składnicy harcerskiej Woda Góry Las można zaopatrzyć się w mundur harcerski

Nasza misja

Native RTL SupportChcemy codziennie zostawiać ten świat nieco lepszym niż go zastaliśmy.

Chcesz pomóc?

Free business joomla templates