Planowanie pracy - poradnik

Planowanie pracy jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki naszemu nowemu poradnikowi Twój plan drużyny będzie nareszcie pomocny w Twojej pracy.

Zobacz pełen poradnik.

Joomla gallery by joomlashine.com

Główny banner

Zdjęcia do głównego banneru

StartDrużyny20 KDW Kontrast
Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/174879_194018470622053_2128131453_n.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/demo.joomlashine.com/joomla-templates/jsn_dome/free/images/extensions/custom-html/rtl-support/rtl-support-banner.jpg'

20 KDW "Kontrast"

Zawsze, wszedzie, w każdą pogodę i dla każdego!

harcerze dla innychDnia 21 czerwca w Mielnicy Dużej odbył się II Piknik Integracyjny „Piłka na plaży”. Co prawda lato rozpoczyna się 22 czerwca, jednak harcerze z 20 KDW „Kontrast” i 19 DSH „Czarne Wilki” postanowili już w przeddzień świętować nadejście lata, pomagając w przeprowadzeniu wszystkich działań związanych z organizacją tego dnia.
Było to przedsięwzięcie zorganizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Mielnica w Mielnicy Dużej. W II Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej rozgrywanym podczas pikniku uczestniczyło 9 reprezentacji:
Warsztat Terapii Zajęciowej z Paprotni
Warsztat Terapii Zajęciowej z Koła
Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Mielnica z Konina
Warsztat Terapii Zajęciowej z Nieborzyna
Środowiskowy Dom Samopomocy ze Ślesina
Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji Mielnica z Konina
Środowiskowy Dom Samopomocy z Głębockiego
Warsztat Terapii Zajęciowej z Wilczyna
Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Mielnica z Mielnicy Dużej.
Niestety pogoda w ostatni dzień wiosny nie pozwoliła na przeprowadzenie rozgrywek na plaży, dlatego też zawody rozegrane zostały na sali gimnastycznej Gimnazjum im. Jan Pawła II w Skulsku. Harcerze mieli za zadanie umilić czas zawodnikom oraz rezerwowym przed rozgrywkami jak i w ich trakcie. Oprócz tego pomagaliśmy w wypisywaniu mnóstwa dyplomów, nakrywaniu do stołu, podawaniu obiadu i sprzątaniu.
W trakcie rozgrywek miało również miejsce uroczyste otwarcie przychodni rehabilitacyjnej w Mielnicy Dużej. Harcerze uwijali się jak mogli aby sprostać wyzywaniu jakim jest przyjęcie zaproszonych gości. Wszystko jednak poszło zgodnie z planem.
Piknik integracyjny zakończył wspólny posiłek oraz (najważniejszy punkt programu)  wręczenie pucharów, dyplomów oraz pamiątkowych medali dla uczestników. W turnieju pierwsze miejsce zajął ŚDS Fundacji Mielnica z Konina, drugie WTZ z Koła, a trzecie WTZ z Paprotni. Jednak każdy ze startujących w rozgrywkach mógł poczuć się zwycięzcą i poczuć prawdziwego ducha walki! Mimo niesprzyjającej pogody wszystkim towarzyszył dobry nastrój, bo oprócz samej gry, piknik był okazją do wspólnej zabawy i pielęgnowania przyjaźni.
Nasi harcerze zostali bardzo miło przyjęci nie tylko przez organizatorów, ale również przez samych uczestników. Wielu z nich bardzo się z nami zżyło i chętnie spędzało z nami czas.
Tak więc, żadna pogoda się jest nam straszna! Jesteśmy zawsze gotowi by nieść pomoc bliźnim!

sam. Marysia Radke

Najnowsze komentarze

Wpisy na forum

Forum Wyłączone

ZHP

Zaprzyjaźnione Drużyny należą do Związku Harcerstwa Polskiego - odwiedź stronę główną.

Woda Góry Las

Docs / SupportW składnicy harcerskiej Woda Góry Las można zaopatrzyć się w mundur harcerski

Nasza misja

Native RTL SupportChcemy codziennie zostawiać ten świat nieco lepszym niż go zastaliśmy.

Chcesz pomóc?

Free business joomla templates