Planowanie pracy - poradnik

Planowanie pracy jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki naszemu nowemu poradnikowi Twój plan drużyny będzie nareszcie pomocny w Twojej pracy.

Zobacz pełen poradnik.

Joomla gallery by joomlashine.com

Główny banner

Zdjęcia do głównego banneru

StartDrużyny19 DSH Czarne Wilki
Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/174879_194018470622053_2128131453_n.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/demo.joomlashine.com/joomla-templates/jsn_dome/free/images/extensions/custom-html/rtl-support/rtl-support-banner.jpg'

19 Drużyna Starszoharcerska "Czarne Wilki" im. Ernesta Thompsona Setona ze Skulska

Dzień Rodziny

25 maja w Szkole Podstawowej w Skulsku odbyła się zbiórka o bardzo nietypowej formie. Harcerze z 19 Drużyny Starszoharcerskiej postanowili, że zaproszą na nią swych najbliższych. Z racji tego, że zbliżał się Dzień matki na zbiórkę przybyły właśnie one w szczególności. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla wszystkich, gdyż zabawa z naszymi rodzicami przerodziła się w fantastyczną rywalizację miedzy różnymi pokoleniami. Nikt nie wierzył, że nasze Drogie Mamy okażą się takimi zawodnikami i rywalami, które zrobią wszystko, aby ich drużyna wygrała. Zbiórka rozpoczęła się apelem, a następnie podziałem na grupy. Zastępy otrzymały swoje nazwy oraz przygotowane wcześniej stanowiska. Cała zabawa odbyła się pod hasłem: "Muzyka łączy pokolenia". wszystkie konkurencje były głównie nastawione na muzyczne rewolucje oraz wiedzę pokoleniową. Wszyscy się świetnie bawili. Na końcu pierwszej części spotkania, po odbytej rywalizacji, harcerze wręczyli swoim najbliższym przygotowane na poprzedniej zbiórce ozdoby z wełny czesankowej. Mamy były zachwycone! 
Po tych wszystkich ekscesach konkursowych, nadszedł czas na zaprezentowanie naszych osiągnięć ukazanych w formie prezentacji multimedialnych. w tym czasie Mamy kosztowały słodyczy oraz słodkości przygotowanych wcześniej przez harcerzy z 19 DSH. Przy stole toczyły się różne rozmowy oraz żarty. Było to świetne doświadczenie dla nas wszystkich. Zbiórka została podsumowana wspólnym kręgiem, w którym nasi Goście poczuli się wyjątkowo.

Projekt 19 DSH "Czarne Wilki"

Ulotki wykonała 19DSH Czarne wilki im. Ernesta Thompsona Setona. Ulotka Dotyczy 10 punktu Prawa Harcerskiego. Aby zmotywować harcerzy aby nie spożywali alkoholu , używek itp .

 

Najnowsze komentarze

Wpisy na forum

Forum Wyłączone

ZHP

Zaprzyjaźnione Drużyny należą do Związku Harcerstwa Polskiego - odwiedź stronę główną.

Woda Góry Las

Docs / SupportW składnicy harcerskiej Woda Góry Las można zaopatrzyć się w mundur harcerski

Nasza misja

Native RTL SupportChcemy codziennie zostawiać ten świat nieco lepszym niż go zastaliśmy.

Chcesz pomóc?

Free business joomla templates